Apie Sezamo taksi          15 metų kartu


    UAB „Sezamas“, taksi paslaugas pradėjo teikti 1995 m. lapkričio mėnesį. 2002 m. kovo 6 d. buvo įregistruota atskira taksi paslaugas teikianti bendrovė „Sezamo“ taksi. Šiuo metu bendrovė yra viena didžiausių ir patikimiausių taksi paslaugas teikiančių įmonių  Aukštaitijos sostinėje Panevėžyje.

    Per visą veiklos laikotarpį, dėka savalaikio ir kokybiško paslaugos atlikimo, esame įgiję daugelio įmonių ir privačių klientų pasitikėjimą ir lojalumą.

    Dauguma taksi vairuotojų turi ilgametę vairavimo patirtį, dalis jų dirba nuo bendrovės taksi paslaugų teikimo pradžios. Tai puikiai sutariantys su klientais darbuotojai, pasižymintys tokiomis teigiamomis savybėmis kaip pareigingumas, komunikabilumas, sąžiningumas. Jie visada atlieka savo darbą profesionaliai. Mūsų dispečerės puikiai išmano savo darbą, nes dirba kartu jau daugiau kaip 10 metų. Mūsų darbo sąlygos leidžia atlikti darbą kokybiškai ir visada pasirūpinti savo klientais, kad jie būtų patenkinti.

    Mūsų automobiliai visada tvarkingi ir švarūs, vairuotojams griežtai draudžiama rūkyti automobilyje. Siekdami gerinti aptarnavimo kokybę, nuolatos rengiame susirinkimus ir darbuotojų mokymus. Pagrindiniai reikalavimai priimant į darbą- 3 metų vairavimo stažas, geras miesto žinojimas, taksi kvalifikacijos mokomasis testas.

    UAB „Sezamo“ taksi viena iš pirmujų pradėjo taikyti naujovę- ilgalaikių sutarčių su įmonėmis sudarymą. Tai labai patogu, nes atsiskaitoma ne iš karto, o mėnesiui pasibaigus. Klientui pageidaujant galime pasitikti atvykstančius svečius ir firmų darbuotojus.

    Dar viena paslauga- vaikų vežimas į ir iš mokyklos. Sutartu laiku mūsų vairuotojai saugiai ir laiku nuveža ir atveža vaikus į ir iš mokyklų ar kitų švietimo įstaigų.
Copyright © 2010 - “UAB SEZAMAS”. All Rights Reserved